Pārlekt uz galveno saturu

Riteņu iekrāvēji Weidemann

Weidemann riteņu iekrāvēji padara katru darbu vēl produktīvāku. Līdzās augstajai funkcionalitātei, lieliskam darba komfortam un izciliem drošības standartiem tiem ir liela jauda un izturība.

Dažādas sērijas ļauj izdarīt izvēli piedziņas, riepu, hidraulikas un vadītāja kabīnes ziņā. Ar individuālu mašīnas aprīkojumu riteņu iekrāvēji optimāli pielāgojas jūsu uzņēmuma darbībai un jūsu personīgajām vajadzībām.

Par mums

Weidemann GmbH vairāk nekā 45 gadus ražo kompaktus Hoftrac® riteņu un teleskopiskos iekrāvējus lauksaimniecībai, un šobrīd ir vadošais šo mašīnu, kas paredzētas lauksaimniekiem, pašvaldībām, dārzniecībām un kokaudzētavām, ražotājs Centrāleiropā. Kopš ražošanas sākuma galvenajās rūpnīcās Dīmelzē (Diemelsee) un Korbahā (Korbach) ir saražoti vairāk nekā 130 000 iekrāvēju. Ciešā izstrādātāju un lietotāju sadarbība ir vairākkārt palīdzējusi attīstīt inovatīvas koncepcijas, kas rezultējas labi pārdomātā produktu klāstā ar augstu lietojamības un tehnoloģiju līmeni. Weidemann GmbH ir Wacker Neuson SE meitasuzņēmums kopš 2005. gada.

Jaunumi

Mūsu adrese

Weidemann – efektivitāte pateicoties tradīcijam