Pārlekt uz galveno saturu

Teleskopiskie riteņu iekrāvēji Weidemann

Īpaši piemēroti tiem, kam nepieciešams lielāks pacelšanas augstums.

Papildus funkcionalitātei, augsta līmeņa darba komfortam un izciliem drošības standartiem šīm mašīnām ir teleskopiska strēle, kas nodrošina ievērojami lielāku pacelšanas augstumu un aizsniedzamību salīdzinājumā ar parastajiem riteņu iekrāvējiem.

Pamata priekšrocības, piemēram, manevrēšanas spēja, stabilitāte un pacelšanas spēks, kas raksturo šarnīrveida riteņiekrāvēju, attiecas arī uz teleskopisko riteņu iekrāvēju un padara to par ļoti veiksmīgu un ļoti pieprasītu izvēli.

Par mums

Weidemann GmbH vairāk nekā 45 gadus ražo kompaktus Hoftrac® riteņu un teleskopiskos iekrāvējus lauksaimniecībai, un šobrīd ir vadošais šo mašīnu, kas paredzētas lauksaimniekiem, pašvaldībām, dārzniecībām un kokaudzētavām, ražotājs Centrāleiropā. Kopš ražošanas sākuma galvenajās rūpnīcās Dīmelzē (Diemelsee) un Korbahā (Korbach) ir saražoti vairāk nekā 130 000 iekrāvēju. Ciešā izstrādātāju un lietotāju sadarbība ir vairākkārt palīdzējusi attīstīt inovatīvas koncepcijas, kas rezultējas labi pārdomātā produktu klāstā ar augstu lietojamības un tehnoloģiju līmeni. Weidemann GmbH ir Wacker Neuson SE meitasuzņēmums kopš 2005. gada.

Jaunumi

Mūsu adrese

Weidemann – efektivitāte pateicoties tradīcijam