Pārlekt uz galveno saturu

Hoftrac

Mini iekrāvēji Hoftrac

Kompakts dizains, zems smaguma centrs, mazs pagrieziena rādiuss un liela jauda - šīs īpašības daudzus gadus ir izcēlušas Hoftrac un Weidemann lauksaimniecības iekrāvēju sērijas un turpina būt kā stūrakmens šo mašīnu lielajiem panākumiem. Hoftrac un lauksaimniecības iekrāvēji viegli paveic jebkuru uzdevumu, pie tam tie darbojoties ātri, ļoti daudzpusīgi un droši.

Neatkarīgi no tā, vai jūs veicat barošanas, mēslošanas, slaucīšanas, sakraušanas vai transportēšanas darbus – ar milzīgo dažādu papildu darbarīku klāstu jūsu Weidemann Hoftrac® kļūst par universāli izmantojamu daudzfunkcionālu instrumentu.

Gandrīz visas Hoftrac® mašīnas var aprīkot ar salokāmu vadītāja nojumi EPS (Easy Protection System). Veicot tikai dažas darbības, to var sagatavot zemam caurbraukšanas augstumam.

 

Par mums

Weidemann GmbH vairāk nekā 45 gadus ražo kompaktus Hoftrac® riteņu un teleskopiskos iekrāvējus lauksaimniecībai, un šobrīd ir vadošais šo mašīnu, kas paredzētas lauksaimniekiem, pašvaldībām, dārzniecībām un kokaudzētavām, ražotājs Centrāleiropā. Kopš ražošanas sākuma galvenajās rūpnīcās Dīmelzē (Diemelsee) un Korbahā (Korbach) ir saražoti vairāk nekā 130 000 iekrāvēju. Ciešā izstrādātāju un lietotāju sadarbība ir vairākkārt palīdzējusi attīstīt inovatīvas koncepcijas, kas rezultējas labi pārdomātā produktu klāstā ar augstu lietojamības un tehnoloģiju līmeni. Weidemann GmbH ir Wacker Neuson SE meitasuzņēmums kopš 2005. gada.

Jaunumi

Mūsu adrese

Weidemann – efektivitāte pateicoties tradīcijam