Pārlekt uz galveno saturu
Weidemann T7042 

Teleskopiskais iekrāvējs Weidemann T7042 ir pilnpiedziņas teleskopiskais iekrāvējs ar jaudu 90 (122) z. s., darba svaru 7,65 t un darba noslogojumu 4,2 t.

Kompaktajiem Weidemann teleskopiskajiem iekrāvējiem ir unikāla pacelšanas augstuma, platuma un mašīnas veiktspējas kombinācija.

Ar riteņu pilnpiedziņu un visu riteņu vadību tie ir absolūti stabili un labi aprīkoti dažādiem darba uzdevumiem. Īpaši tad, ja darbs kļūst saspringts, piemēram, strādājot staļļos un noliktavās, teleskopiskais iekrāvējs pārsteidz ar saviem mazajiem darbības rādiusiem un optimālo manevrēšanas spēju.

 

 • Kompaktais Weidemann T7042 teleskopiskais iekrāvējs ir unikāls ar savu pacelšanas augstuma, platuma un mašīnas jaudas apvienojumu: ar to var veikt dažādus kraušanas un iekraušanas uzdevumus. Ar to var viegli pārvarēt arī lielāko daļu sānu bortu. 
 • Ar saviem "sapņu izmēriem” teleskopiskais iekrāvējs var izbraukt cauri nelielām ejām un iebraukt šaurās vietās, kas ļauj optimāli strādāt iekštelpās. 
 • Weidemann teleskopiskā iekrāvēja vadītāja palīgsistēma VLS (Vertical Lift System) nodrošina plūstošu darba ritmu un sniedz atbalstu ar pusautomātiskām teleskopiskām kustībām. Ar to var viegli veikt birstoša materiāla iekraušanas darbu, kā arī salmu ķīpu sakraušanu. 
 • Trīs vadības veidi (pilnpiedziņas vadība, priekšējās ass vadība, manevrēšana šaurās telpās) nodrošina maksimālu elastību.
 • Vadības svira padara teleskopisko iekrāvēju par visaptverošu ierīci un lietotājam draudzīgu mašīnu. 
 • Jaunajam T7042 ir Weidemann unikālā, patentētā un pārbaudītā operatora palīgsistēma, kas padara mašīnu stabilāku.
 • Weidemann teleskopiskā iekrāvēja vadītāja palīgsistēma VLS (Vertical Lift System) nodrošina plūstošu darba ritmu un sniedz atbalstu ar pusautomātiskām teleskopiskām kustībām. Ar to var viegli veikt birstoša materiāla iekraušanas darbu, kā arī salmu ķīpu sakraušanu. VLS ļauj strādāt raitāk, un tās pusautomātiskā teleskopiskā kustība palīdz sarežģītā darba vidē. Gandrīz vertikālā pacelšanas un nolaišanas kustība optimizē un nodrošina mašīnas stabilitāti. Prasmīgi operatori ar VLS var strādāt vēl ātrāk un drošāk. Mazāk prasmīgi operatori, savukārt, iegūst vērtīgu atbalstu celšanas un iekraušanas darbos.
 • Plašs palīgierīču un riepu klāsts nodrošina daudzveidīgu pielietojumu.
 • Jauns un dinamisks mašīnas dizains. 
 • Iekrāvējam ir pilnīgi jauna, pārveidota kabīne un darbības koncepcija ar krāsu kodiem. Visi vadības elementi ir ērti sasniedzami, un pārdomātais displejs vienmēr nodrošina operatoram piekļuvi būtiskajai informācijai par mašīnu. Standarta aprīkojumā iekļauti jaunumi kabīnē ir 3 kontaktu kontaktligzda, nolaižams roku balsts ar glabāšanas nodalījumu, dzērienu turētājs un bagāžas tīkls.
 • Operatora redzes laukā ērti novietotais displejs ļauj optimāli pārlūkot visu informāciju par mašīnu. Papildus standarta datiem, piemēram, temperatūrai, degvielas līmenim un darba stundām, panelī tiek attēlotas arī aktīvās funkcijas, piemēram, ieslēgtās elektroniskās funkcijas, trešās vadības ķēdes nepārtrauktā darbība vai ieslēgta diferenciāļa bloķēšana. 
 • Weidemann diagnostikas un analīzes sistēma wedias ļauj ātri iegūt skaidru informāciju par daudzām funkcijām, piemēram, braukšanas funkciju, teleskopiskās darbības funkcijām, trešo vadības ķēdi un dzinēja datiem, kā arī elektroniskajām funkcijām. 
 • Redzamības zona kabīnes jumtā ir palielināta, lai nodrošinātu labāku darba vietas pārskatāmību. Standarta aprīkojumā ir uzstādīti arī priekšējie, aizmugurējie un jumta logu tīrītāji. Optimālai redzamībai uz labo pusi iekrāvējs ir aprīkots ar slīpu dzinēja pārsegu un vairākiem atpakaļskata spoguļiem.

 

T7042 Tehniskais raksturojums

Dzinēja dati, Standarts

Ražotajs  Perkins
Marka  904J-E36TA
Cilindru skaits  4
Jauda (max)  90 ( 122 ) kWt (z. s.)
Pie apgrienienu skaita (max)  2200 apgr./min
Tilpums  3621 cm³
Dzesēšana  Ūdens
ES izplūdes gāzes normatīvs, posms  V
Izplūdes gāzu reģenerācija DOC / DPF / SCR

Dzinēja dati, Opcijas

Ražotajs  Perkins
Marka  904J-E36TA
Cilindru skaits 4
Jauda (max)  100 (136) kWt (z. s.)
Pie apgrienienu skaita (max)  2200 apgr./min
Tilpums  3621 см³
Dzesēšana  Ūdens
ES izplūdes gāzes normatīvs, posms  V
Izplūdes gāzu reģenerācija  DOC / DPF / SCR

Elektriskā sistēma 

Darba spriegums   12 V
Ģenerators  150 A

Svars 

Ekspluatācijas masa (standartā komplektācijā)  7650 kg
Celtspēja  4.200 kg

Transportlīdzekļa dati 

Tilts  PAL 1390
Operatora darba vieta (opcija) FSD (kabīne)
Braukšanas atrums (opcija) 0 - 20 (30/40) km/st
Pārnesumkarba  2
Degvielas tvertnes tilpums  142 l
Hidrauliskās eļļas tvertnes tilpums  90 l
Riteņu pagrieziens (max)  2 x 45 °

Hidraulika  

Hidrauliskā piedziņas sistēma - Darba spiediens (opcija)  500 bar
Darba hidraulikas padeve (opcija) 138,6 (187)  l/min
Darba hidraulika - Darba spiediens  261 bar

Piedziņa 

Piedziņas tips  Electronic control
Piedziņas mehānisms  hidrostatiskais via kārdanvārpstu

Trokšņa rādītāji  

Vidējais līmenis LwA  103 dB(A)
Garantēts līmenis LwA  106 dB(A)
Iestatītais skaņas līmenis LpA  76 dB(A)

DOC = diesel oxidation catalytic converter

DPF = diesel particulate filter

SCR = selective catalytic reduction

 

 

Par mums

Weidemann GmbH vairāk nekā 45 gadus ražo kompaktus Hoftrac® riteņu un teleskopiskos iekrāvējus lauksaimniecībai, un šobrīd ir vadošais šo mašīnu, kas paredzētas lauksaimniekiem, pašvaldībām, dārzniecībām un kokaudzētavām, ražotājs Centrāleiropā. Kopš ražošanas sākuma galvenajās rūpnīcās Dīmelzē (Diemelsee) un Korbahā (Korbach) ir saražoti vairāk nekā 130 000 iekrāvēju. Ciešā izstrādātāju un lietotāju sadarbība ir vairākkārt palīdzējusi attīstīt inovatīvas koncepcijas, kas rezultējas labi pārdomātā produktu klāstā ar augstu lietojamības un tehnoloģiju līmeni. Weidemann GmbH ir Wacker Neuson SE meitasuzņēmums kopš 2005. gada.

Jaunumi

Mūsu adrese

Weidemann – efektivitāte pateicoties tradīcijam